UA-136510370-6

Yükleniyor...

Yazar: adminGörüntülenme: 944 | Yorumlar: 0 | Tarih: 17 Mar 2020 14:02
Bir Youtuber Hayali: Yüksek İzlenmeYoutube, her geçen gün büyüyen bir platform haline gelmiştir. Bu durum, insanları bir kanal açmaya sevk etmektedir. Birçok youtuber adayı videolar çekmektedir. Ancak youtuber adaylarından videoları beğenilmeyen veya izlenilmeyen çok fazla vardır. Bu da hüsranla sonuçlanmaktadır. Youtube izlenme olduğunda youtuber, abone arttırmakta ve para kazanmaktadır. Youtube kanalında video çekmeye yeni başlayan youtuberlar neler yapmalıdırlar?


Çekilişler Düzenlemek

100 abone olunca çekiliş yapabilirsiniz. Böylece size aboneler gelebilmektedir. Abone gelmesi demek, izlenmenin olması demektir. Fakat 500 abone olduğunda sakın çekiliş yapılmamalıdır. Çünkü art arda ve defalarca çekiliş yapmanız kanalınıza zarar verebilmektedir. Abonelerinizin 1/...
Yazar: adminGörüntülenme: 520 | Yorumlar: 0 | Tarih: 17 Mar 2020 13:59
Youtube Beğeni Arttırma

Dünyada oldukça gelişen teknoloji sayesinde, sosyal medya ve video içerik siteleri de oldukça gelişmeye başlamıştır. Özellikle Youtube, son zamanlarda kendini internet piyasasında kanıtlamış ve en çok tercih edilen video ve sosyal medya platformu olmayı başarmıştır. Aynı zamanda Youtube artık bazı kişilerin içerikler üretip para kazanabileceği ve bu sayede “Youtuber” unvanına sahip olabileceği bir yer haline gelmiştir.

Youtube’a Nasıl Kayıt Olma ve Video Yükleme

Youtube, binlerce hatta yüzbinlerce video içeriğine sahip olan ve her geçen gün daha da içeriklerini arttırmayı başaran internet sitesidir. Neredeyse günde yaklaşık birçok insan Youtube’a kayıt oluyor ve isteğine göre kendi içeriklerini de üretebiliyorlar ya da sadece geniş video ağından yararlanıyorlar. Youtube’a öncelikle Google hesabıyla kayıt olmamız gerekmektedir. Bir Gmail hesabı açarak Youtube üzerinde senk...
Yazar: adminGörüntülenme: 564 | Yorumlar: 0 | Tarih: 17 Mar 2020 13:56
Sosyal Medya: Youtube

Youtube'da bir kanala abone olabilmek için herhangi bir videoyu seçiniz. Seçtiğiniz Youtube kanalındaki yazının altında 'abone ol' butonu vardır. Ona tıklayınız.

Eğer bir Google hesabınız yoksa öncelikle bir Google hesabı oluşturmalısınız. Sizden bilgilerinizi isteyecektir. Hesabı açtıktan sonra üyelik işlemlerinizi tamamlayabilmek için 'devam' ya da 'tamam' butonuna basıyorsunuz.

Bir kanalda youtube abone olabilmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Tamamen ücretsizdir. Sadece kanala abone olduğunuzda videolardan daha hızlı ve kolay haberiniz olacaktır.

Youtube videolarının altına yorum da ekleyebilirsiniz. Anlamadığınız bir yer olursa aboneliğiniz boyunca istediğiniz gibi sorabilme hakkına sahipsiniz.

Abone olduğunuz kanala girdiğinizde o videoyu doyasıya izleyebileceksiniz.

Son olarak; 'abone' ol bölümüne bastığınızda o kanalda aboneliğiniz tamaml...
Yazar: adminGörüntülenme: 546 | Yorumlar: 0 | Tarih: 15 Mar 2020 21:31
2020'de Instagram'da Daha Fazla Yorum Nasıl Alabilirsiniz?

instagram beğeni, takipçi, izlenme arttırmak için uygulamanızı isteyeceğimiz bazı etkili teknikleri sizinle paylaşmak istiyoruz.
Instagram, aylık 1 milyardan fazla aktif kullanıcısıyla Facebook'tan sonra en ilgi çekici sosyal medya platformudur . Instagram algoritması sürekli değişen sayesinde sosyal medya pazarlamacıları için, bu çok önemlidir tutmak size daha fazla takipçiye getirecektir sadece birini değil, aynı zamanda nişan oranlarını artırmak ve marka içeriğinizle altında birden Yorum göndermek - ve etkili bir Instagram strateji bulmak. Basitçe söylemek gerekirse, gönderileriniz ne kadar fazla nişan alırsanız, Instagram o kadar çok beğenir. Algoritma bu şekilde görür - Instagram hesabınızla daha fazla kişi etkileşime g...
Yazar: adminGörüntülenme: 503 | Yorumlar: 0 | Tarih: 15 Mar 2020 02:06
Youtubeizlekazan.com

Gelişen sanal dünya beraberinde insanlar günlük yaşantılarını artık sosyal medya aracılığıyla tek bir tıkla tüm dünyaya sunuyorlar. Sundukları fotoğrafları diğer insanların beğenmesi doğal olarak sizi popüler hale getiriyor. Popüler olmak insanların hoşnut olduğu bir durum olduğu gibi aynı zamanda ek gelir sağlayabilecekleri bir kapı olabiliyor.

İnstagram Beğeni

İnstagram kullanıcılarının fotoğraflarının, videolarının beğeni alması kendi hoşlarına gitmesiyle beraber diğer kullanıcılarının da ilgisini çekiyor.
İnstagram beğenisi sizi sosyal medyada popüler hale getiriyor.

İnstagram Beğeni Arttırma

Popüler olma yolunda ilerleyen instagram kullancıları, İnstagramda nasıl beğeni arttırabilirim? sorusunu her zaman araştırmışlardır. Bu yolu yanlış yoldan y...
   1 / 2