UA-136510370-6

Yükleniyor...

Yazar: adminGörüntülenme: 564 | Yorumlar: 0 | Tarih: 17 Mar 2020 13:56
Sosyal Medya: Youtube

Youtube'da bir kanala abone olabilmek için herhangi bir videoyu seçiniz. Seçtiğiniz Youtube kanalındaki yazının altında 'abone ol' butonu vardır. Ona tıklayınız.

Eğer bir Google hesabınız yoksa öncelikle bir Google hesabı oluşturmalısınız. Sizden bilgilerinizi isteyecektir. Hesabı açtıktan sonra üyelik işlemlerinizi tamamlayabilmek için 'devam' ya da 'tamam' butonuna basıyorsunuz.

Bir kanalda youtube abone olabilmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Tamamen ücretsizdir. Sadece kanala abone olduğunuzda videolardan daha hızlı ve kolay haberiniz olacaktır.

Youtube videolarının altına yorum da ekleyebilirsiniz. Anlamadığınız bir yer olursa aboneliğiniz boyunca istediğiniz gibi sorabilme hakkına sahipsiniz.

Abone olduğunuz kanala girdiğinizde o videoyu doyasıya izleyebileceksiniz.

Son olarak; 'abone' ol bölümüne bastığınızda o kanalda aboneliğiniz tamamlanmış demektir. Abone olduğunuz zaman, kanalda son yüklenen videoları hemen görebileceksiniz.

Youtube Abone Arttırma

Abone arttırmak her youtuberın hayallerini süslemektedir. Bunun için, 4000 saat sınırını geçmeye ve 1000 aboneye ulaşmaya ihtiyaç vardır. Böylece youtuber adayı, para almaya hak kazanmaktadır.

Bunun yolları bir başka sosyal medya üyesi olmaktan geçmektedir. Örneğin; Facebook üyeliğiniz var. Facebook da abonelik kanalları oluşmaktadır. Bu kanallar aracılığıyla, çoğuna katılmak ve kendi videolarını oluşturmak gerekmektedir.

İyi izleyici ve abone de gelmektedir. 100 abone varken de video yapabilmektesiniz. Hatta daha az abonelikte de olabilmektedir.

Bununla birlikte bir video yükleyip art arda reklam yapmak abes olacaktır. Youtube abone arttırma yapmak için çok aktif bir kanala sahip olmanız lazımdır.

Her gün video yapınız ve bu gruplarda paylaşınız. Çok fazla üyesi değil, aktif üyesi olmalıdır. Çok fazla gruplarla da videolar paylaşmayınız. Aksi takdirde Facebook hesabınız kapatılabilmektedir. Bundan dolayı 4 hesaba veya gruba katılınız.

Gruplarda paylaşımları yapınız. Link ve küçük fotoğrafınızı bırakınız. Videoya reklam yaptırınız. Ücretli reklam olmasına özen gösteriniz. Reklam sayesinde videolar tutmaktadır. İzleyici karşısında çok iyi bir izlenim oluşturmaktadır.

Bütçenizden küçük bir miktar reklamlara ayırınız. 'Gönderiyi öne çıkar' diyerek reklam yapabilmektesiniz.

3. Olarak videonuz baştan sapma bir biçimde oluşturulmamalıdır. Facebook'dan kendinize kitle çektiğiniz de, o kitleyi de kanalınıza abone ettirmek zorundasınız.

Bunun nasıl yapılacağını açıklama kısmında 'kanala abone olmayı unutmayın' yazabilirsiniz. Abone olmak filigram için filigran bulunmaktadır. Yorum kısmına 'abone olabilirsiniz' yazabilirsiniz.

Takipçilerinize sürekli telkinde bulunmalısınız. Bu şekilde abone sağlanılmaktadır.

Youtube Organik Abone Arttırma

Videoların özgün ve klasik olması gerekmektedir. Böylece Youtube organik abone arttırma daha çok artabilecektir. Kitle sayınız gün geçtikçe yükselebilmektedir. Size iyi gözle bakabileceklerdir.

Başka olarak videonun tasarımı kaliteli olmalıdır. Sıkılmayacağınız bir profil fotoğrafı olmalıdır ki siz 3 yıl boyunca profil fotoğrafınızı değiştirmeye gerek kalmayacaksınız. Avatar da denilebilmektedir.

Küçük resimleri fotoshop ile resminize koyunuz. Ancak abartmayınız.
Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.