UA-136510370-6

Yükleniyor...

Yazar: adminGörüntülenme: 520 | Yorumlar: 0 | Tarih: 17 Mar 2020 13:59
Youtube Beğeni Arttırma

Dünyada oldukça gelişen teknoloji sayesinde, sosyal medya ve video içerik siteleri de oldukça gelişmeye başlamıştır. Özellikle Youtube, son zamanlarda kendini internet piyasasında kanıtlamış ve en çok tercih edilen video ve sosyal medya platformu olmayı başarmıştır. Aynı zamanda Youtube artık bazı kişilerin içerikler üretip para kazanabileceği ve bu sayede “Youtuber” unvanına sahip olabileceği bir yer haline gelmiştir.

Youtube’a Nasıl Kayıt Olma ve Video Yükleme

Youtube, binlerce hatta yüzbinlerce video içeriğine sahip olan ve her geçen gün daha da içeriklerini arttırmayı başaran internet sitesidir. Neredeyse günde yaklaşık birçok insan Youtube’a kayıt oluyor ve isteğine göre kendi içeriklerini de üretebiliyorlar ya da sadece geniş video ağından yararlanıyorlar. Youtube’a öncelikle Google hesabıyla kayıt olmamız gerekmektedir. Bir Gmail hesabı açarak Youtube üzerinde senkronizasyon işlemini yapmamız gerekmektedir. Hesabınız oluştuğu zaman Youtube hesabınıza girerek video ekleme bölümünden video çekebilir ya da daha önce çektiğiniz videolardan yararlanabilirsiniz.

Youtube’da Nasıl Beğeni Arttırılır?

Youtube beğeni işlemleri ve istatistikleri bir içeriğin popüler etiketi ile daha çok kitleye hitap etmesinde oldukça önemlidir. Bu yüzden kendinize özgü bir şekilde özgün içerikler üreterek ve ilgi çekici, bilgilendirici konularda videolar yüklemek beğeni sayışınızı arttıracak ve böylelikle daha fazla kesime hitap etmiş olabileceksiniz. Diğer yandan bazı kullanıcılar Youtube beğeni arttırma yapabilmek için çeşitli sitelerden beğeni hileleri ve satın alımları yapmaktadır. Bu tür uygulamalarla sahte beğeni alan kişilerin hesapları belirlenerek uyarı yapılmaktadır ya da direkt olarak kapatılmaktadır.

Youtube Organik Beğeni Nasıl Arttırılır?

Youtube organik beğeni arttırma işlemini yaparken mutlaka sabırlı olmalı ve kendi emekleriniz sayesinde beğeninizi arttırmalısınız. Ayrıca bu tür hesaplar Youtube tarafından fark edilerek popüler konuma erişebilmektedir. Çeşitli hile ve sahte beğenilerden uzak durarak organik bir şekilde gerçek beğeni kitlesine ulaşmalısınız. Öncelikle hesabınızda göz alıcı bir tanıtım ve profil resmi ile bu işe başlayabilirsiniz. Daha sonra ilgi çekici konseptler ile Youtube videonuzu yükleyebilir ardından da doğru etiketlemeyi yaparak izleyici kitlesinin beğenisine sunabilirsiniz. Organik olarak beğeni arttırmak biraz zaman alsa da ilerleyen dönemlerde emeğinizin karşılığını alacaksınızdır.
Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.